Dostawa & Zwroty

ILE KOSZTUJE WYSYŁKA?
Wysyłka jest darmowa dla zamówień o wartości przekraczającej 200 PLN
W przypadku zamówień o wartości poniżej 200 PLN obowiązują stawki:

Paczkomaty InPost: 11 PLN
Kurier InPost: 15 PLN
GLS Standard: 18 PLNJAKI JEST PRZEWIDYWANY CZAS DOSTAWY?
W przypadku przeważającej większości zamówień z dostawą na terenie Polski, czas dostawy wynosi 1-3 dni robocze. W przypadku zamówień realizowanych na terenie UE, czas dostawy zwykle wynosi 2-5 dni roboczych. Czas ten może ulec wydłużeniu w trakcie trwania okresów świątecznych.

Obecnie zamówienia na terenie Polski realizowane są przez firmy kurierskie GLS i InPost.DO JAKICH KRAJÓW DOSTARCZAMY PACZKI?
Do Polski za pośrednictwem sklepu eirhealth.pl
DO UK, całej UE, Szwajcarii oraz USA za pośrednictwem sklepu eirhealth.comGWARANCJA SATYSFAKCJI: PRODUKT NIE SPEŁNIŁ TWOICH OCZEKIWAŃ? ZWRÓCIMY CI ŚRODKI!
Zależy nam by Twoje doświadczenie z CBD i naszą marką było jak najbardziej pozytywne, dlatego wprowadziliśmy gwarancje satysfakcji dla wszystkich naszych produktów. Jeśli nasze oleje z jakiegoś powodu nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci środki. Nie musisz odsyłać nam produktu, po prostu skontaktuj się z nami na czacie lub mailowo :)

Jeśli zechcesz zwrócić zamówiony produkt lub wymienić na inny, masz na to 30 dni od daty zakupu. Skontaktuj się z nami, a my wyślemy Ci szczegóły i poprowadzimy przez cały proces. Dla zwrotów na terenie Polski oferujemy polski adres wysyłki.